• Test antygenowy BOSON SARS-CoV-2 do samokontroli

Rekomendowany do samodzielnego wykonania szybki test antygenowy BOSON Covid-19. Do wykonania badanie potrzebna jest próbka z wymazu z przedniej części nosa. Wynik można odczytać po 15 minutach. Test o wysokiej czułości, swoistości i dokładności.

22.99 -70% 6.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Paczkomaty InPost 15.99
Poczta Polska 20
Kurier DHL 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 22/37-62-160

Zostaw telefon

 

Zestaw do szybkiego testu antygenu SARS-CoV-2 (immunochromatografia na złocie koloidalnym).

Zestaw testowy Lepu Medical SARS-CoV-2, służy do szybkiego testu antygenu COVID-19, opartego na specyficznej reakcji przeciwciało-antygen i technice testu immunologicznego, do jakościowego wykrywania nowego antygenu koronawirusa (2019-nCoV) w próbce klinicznej z szybkimi i dokładnymi wynikami . SARS-COV2 Antigen Rapid Test Card zawiera znakowane złotem nowe przeciwciało monoklonalne przeciwko białku koronawirusa N, wstępnie pokryte podkładką łączącą oraz sparowane nowe przeciwciała monoklonalne przeciwko białku N koronawirusa zamocowane w linii testowej (T) i odpowiadające im przeciwciała w linii kontroli jakości (C).

SARS-COV2 Antigen Rapid Test Kit może wykryć wirusa od pierwszej fazy zakażenia ( 2-3 dni przed wystąpieniem potencjalnych objawów ) do ostatniej fazy zakażenia ( 7-10 dni po wystąpieniu potencjalnych objawów ). 

 

Właściwości i informacje o produkcie: 

 1.     Wykrywa wirusa u osób zakażonych
 2.     Wykrywa wszystkie obecnie znane mutacje wirusa
 3.     Charakteryzuje się prostotą wykonania
 4.     Oznaczenie wykonuje się poprzez wymaz z  nosa
 5.     Wynik w ciągu 15 – 20 min.
 6.     Nie wymaga specjalnych warunków  przechowywania ( od 4°C do 30°C )
 7.     Posiada niezbędne certyfikaty oraz wpis na  listę wyrobów medycznych

Wskazania do stosowania: 

 1.     Gorączka
 2.     Zmęczenie
 3.     Suchy kaszel
 4.     Utrata węchu i smaku
 5.     Bóle mięśni

Sposób użycia: 

Przygotowanie :

 1.     Przygotuj płaską, czystą i suchą powierzchnię.
 2.     Sprawdź zawartość opakowania. Upewnij się, że nic nie jest uszkodzone lub zepsute.
 3.     Weź zegar.
 4.     Wydmuchaj kilka razy nos przed pobraniem próbki. Do mycia rąk.

Procedura:

 1.     Otwórz roztwór do ekstrakcji. Otwórz go z dala od twarzy i uważaj, aby nie rozlać płynu. Wlej całą zawartość roztworu ekstrakcyjnego do probówki ekstrakcyjnej. Unikaj kontaktu między dwoma pojemnikami. Ostrożnie włóż wacik do jednego nozdrza. Końcówkę wacika należy wprowadzić na głębokość nie mniejszą niż 2,5 cm od krawędzi nozdrza. Obracaj wymazówką wzdłuż błony śluzowej wewnątrz nozdrza, aby upewnić się, że zebrano zarówno śluz, jak i komórki. Obróć wacik 3-4 razy. Pozostaw wacik w nozdrzu na kilka sekund. Powtórz procedurę z tym samym wacikiem w drugim nozdrzu. Wacik znajduje się w zapieczętowanym opakowaniu. Zlokalizuj miękką, tkaną końcówkę wacika. Otwórz opakowanie wacika i ostrożnie wyjmij wacik. Staraj się nie dotykać rękoma miękkiej, teksturowanej końcówki wacika.
 2.     Ostrzeżenie: ta operacja może być nieprzyjemna. Nie wkładaj tamponu głębiej, jeśli poczujesz silny opór lub ból. Naciśnij rurkę ekstrakcyjną palcami, starając się jak najlepiej usunąć roztwór z wacika, jednocześnie wyciągając i wyrzucając wacik. Umieść zatyczkę z zakraplaczem na probówce ekstrakcyjnej. Przed badaniem pozostaw składniki zestawu w temperaturze pokojowej. Otwórz woreczek i wyjmij kasetę testową. Umieść kasetę testową na płaskiej, prostej powierzchni. Po otwarciu kasetkę testową należy natychmiast zużyć.
 3.     Włóż wymazówkę z próbką do probówki ekstrakcyjnej. Teraz obróć wacikiem trzy do pięciu (3-5 razy). Pozostaw wymazówkę w roztworze buforu ekstrakcyjnego na 1 minutę.
 4.     Obróć probówkę ekstrakcyjną i wlej 3 krople (75 mcL) próbki do dołka (S), delikatnie naciskając probówkę ekstrakcyjną. Unikaj tworzenia się pęcherzyków powietrza w studni (S).
 5.     Wynik jest wyświetlany po 15-20 minutach. Uwaga: po ponad 20 minutach wynik może być błędny.
 6.     Zużyty produkt można wyrzucić wraz ze zwykłymi odpadami domowymi zgodnie z obowiązującymi lokalnymi przepisami.

Interpretacja wyników badań :

    Dodatni: Jeśli w ciągu 15-20 minut pojawią się dwie kolorowe linie, linia w obszarze kontrolnym (C) i linia w obszarze testowym (T), test jest ważny i pozytywny. Wynik jest uważany za pozytywny, bez względu na to, jak słaba jest kolorowa linia w obszarze testowym (T). Wynik dodatni nie wyklucza koinfekcji innymi patogenami.
    Ujemny: Jeżeli w ciągu 15-20 minut w obszarze kontrolnym (C) pojawi się kolorowa linia, ale w obszarze testowym (T) nie widać żadnej kolorowej linii, test jest ważny i negatywny. Wynik ujemny nie wyklucza zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i powinien zostać potwierdzony diagnostyką molekularną w przypadku podejrzenia obecności COVID-19.
    Nieprawidłowy: Jeśli w ciągu 15-20 minut w obszarze kontrolnym (C) nie pojawi się kolorowa linia, test jest nieważny. Powtórz test z nową kasetą testową.

Zawartość opakowania:


    1 kasetka testowa
    1 ampułka z roztworem ekstrakcyjnym
    1 probówka
    1 podstawka na probówkę
    1 wymazówka do nosa

 

Instrukcja wykonania testu PDF Document

 

Instrukcja wykonania testu w formie video


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie